Startliste travstevne 27.09

Løp 1 Ponni, 1600 m

1 . 1600 m  Tokseknikten         Elise Sotkajærvi

2. 1880 m  Lajban Ess                Julie Pettersen

3. 1880 m  Tauruss                     Maiken Thomassen

4 . 2020 m Kålmans Pense        Chiristine Nielsen        

5. 2000 m  Ingenting                 Sandra Bueng    - PRØVELØP

 

Løp 2: Varmblods, 1620 m, tidsløp,. Lavt grunnlag.,km tid  over 1,17,0.  20 m godtgj. 3-åringer, 20 m tillegg under 1,24,0. Og 40 m under 1,20,0

                                    Hest                                                          Kusk

  1. 1600 m      Liza Lee Laurelton,        3 år      20,0   Rejo Suomalainen

  2. 1600  m Oliver G.T.,                         3 år      24,1  Camilla Sivertsen

  3. 1600 mLuikon Bronson                                3 år      -        Sami Saarela

  4. 1620 m Amy Ensign                          4 år      26,1    John Stillerud

           5.    1620 m Club Nord Express             5 år       25.0    Heiki Kupsu

           6     1640 Love of Order                           4 år       21,9   Janne M. Dervola

           7.    1640 True Devil                                 7 år       20.2   John Stillerud

           8.    1660 Pas på S.H.                                7 år       17,3  Kristian Solbakken

           9.    1660 Buster My Bate (hingst)        9 år       18,4   Petri Ahvenjervi

        10.   1660 Cherry David(hingst)        7 år       17,5  (Petri Ahvenjervi)

  1. 1660 Jimmybob Beyonce/(hingst) 5 år       19,4  Marie Niemilæ

     

    Løp 3 Kaldblods , lavt grunnlag, under 120.00,-, 1600 m, 20 m tillegg over 60.000,. og 40 m over 100.000,-

  1. 1600 m  Slått Mai           2008    26.020/37.0   Sami Saarela

  2. 1600 m  Prinsesse Leia  2008   38.401/34.0   Kristian Solbakken

  3. 1620 m Bjørnli Lykka     2006     69.430/33.0  Dag Kåre Alme

  4. 1620 m Ervenieida         2006     81.500/34.4  Bjørge Pedersen    

  5. 1640 m Røeds Vilja         2003   119.250/31.6 Vidar Thommassen 

     

    Løp 4. Varmblods, 1600 m, tidsløp, km tid bedre enn 1,17.0, 20 m tillegg under 1,15,5 40 m tillegg under 1,14,0

     

  1. 1600 m Pretty Good News            9 år            16,3  Vidar Thommassen

  2. 1600 m Buzz Lightyear                  7 år            15,9  Kristian Solbakken

  3. 1600 m Vudu Barsk                        5 år            16,8 Johan Mikkel Bueng

  4. 1600 m Chess Lady                        11 år          15,5 Bjørge Pedersen

  5. 1640 m Club Nord Royal                 5 år            13,6 Heiki Kupsu

  6. 1640 m Club Nord Star                   5 år            14.0  Rejo Suomalainen

  7. 1640 m Cosmos Coctail                  9 år             13,9 Petri Ahvenjervi

  8. 1640 Ochrana                                 7 år         14.0    Sami Saarela

  9. 1640  Nemo Savoy                        6 år          14,5    Marie Niemila

  10. 1640 Hubbub                                  8 år         13,2   (Sami Saarela)

     

    Løp 5, kaldblods, høyt grunnlag, over 120.000,-, 1600 m, 2 m till. over kr. 300.000,- og 40 m over 1.000.000,

             1. 1600 m Arrig,                2001 138.624/28,9    Bjørge Pedersen

             2. 1600 m Fraun Vinta,     2001 132.187/26,9   Johan Mikkel Bueng

             3. 1640 m Kongsnor         1998 337.400/27,4   Camilla Sivertsen

             4. 1640 m Dæmro Gutten 2004 303.834/26,7    John Stillerud

         5. 1660 m Mjølner Turbo   2000 1.642.949/23,4 Margus Zokolov

 Løp 6. Monte varm, 1000 m tidsløp, tidsløp,

  1. Chess Lady                                        15,5               Camilla Sivertsen

  2. Jimmybob Beyonce                         19,4               Marie Niemila

  3. Pretty Bood News                            16,3              Cecilie Pedersen

  4. Vudu Barsk                                        16,8              Silje   Marja Vara Pedersen

  5. Lady Goldstern                                 16,0              Julie Petterson

          

    Løp 7. Monte kald, 1000 m, tidsløp, tillegg ved 1,30,-

  1. 1000 m Prinsesse Leia                     34.0             John Stillerud

  2. 1000 m Bjørnli Lykka                        33.0            (Cecilie Pedersen)/Gunn E. Tuff

  3. 1000 m Røeds Vilja                           31,6            Elise Sotkajærvi

  4. 1020 m Kongsnor                             27,4             Camilla Sivertsen

  5. 1020 m Arrig                                      28,9            Cecilie Pedersen

  6. 1020 m Fraun Vinta                          26,9            Silje Marjavara Pedersren



Publisert: 25.09.2014
Publisert av: Mihkku